conti_t2523012
CONTI T2,5 230 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.523012
 21,63 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 230
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 230 mm
  • Aantal tanden: 92
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817162456
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.523012
Lengte
230
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
230 mm