conti_t2518212
CONTI T2,5 182 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.518212
 20,29 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Lengte: 182
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 183 mm
  • Aantal tanden: 73
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817163323
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.518212
Lengte
182
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
183 mm