conti_t2516012
CONTI T2,5 160 12 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.516012
 19,06 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 160
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 160 mm
  • Aantal tanden: 64
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817163286
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.516012
Lengte
160
Steek
2,5 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
160 mm