conti_t2513006
CONTI T2,5 1300 6 F 1/5 Conti Synchroflex tandriem - T2.513006
 46,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 33.
  • Lengte: 1300
  • Steek: 2,5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1300 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817159098
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T2.513006
Steek
2,5 mm
Breedte
6 mm
Nominale lengte
1300 mm