conti_t1092012
CONTI T10 920 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1092012
 44,88 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 920
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Aantal tanden: 92
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138062
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1092012
Lengte
920
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
920 mm