conti_t1089025
CONTI T10 890 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1089025
 80,88 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 29/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 890
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 890 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142458
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1089025
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
890 mm