conti_t1089020
CONTI T10 890 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1089020
 64,67 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 890
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 890 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143684
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1089020
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
890 mm