conti_t1089016
CONTI T10 890 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1089016
 51,75 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 890
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 890 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817270809
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1089016
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
890 mm