conti_t10dl84032
CONTI T10 840 32 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL84032
 110,39 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 840
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 840 mm
  • Aantal tanden: 84
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142410
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL84032
Lengte
840
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
840 mm