conti_t1084016
CONTI T10 840 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1084016
 46,03 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 13.
  • Lengte: 840
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 840 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140140
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1084016
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
840 mm