conti_t1081050
CONTI T10 810 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1081050
 133,75 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 810
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 810 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140133
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1081050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
810 mm