conti_t1070032
CONTI T10 700 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1070032
 80,84 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 700
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 700 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139939
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1070032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
700 mm