conti_t1070016
CONTI T10 700 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1070016
 40,44 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 700
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 700 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139908
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1070016
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
700 mm