conti_t1068020
CONTI T10 680 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1068020
 50,36 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 680
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 680 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138581
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1068020
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
680 mm