conti_t1068012
CONTI T10 680 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1068012
 32,96 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 680
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 680 mm
  • Aantal tanden: 68
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137966
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1068012
Lengte
680
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
680 mm