conti_t1061050
CONTI T10 610 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1061050
 109,70 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 610 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139779
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1061050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
610 mm