conti_t1061020
CONTI T10 610 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1061020
 43,90 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 610 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139748
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1061020
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
610 mm