conti_t1060025
CONTI T10 600 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1060025
 54,69 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 600
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 600 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139717
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1060025
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
600 mm