conti_t1056025
CONTI T10 560 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1056025
 53,97 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 560
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 560 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817139687
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1056025
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
560 mm