conti_t1044025
CONTI T10 440 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1044025
 50,63 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 440
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 440 mm
  • Aantal tanden: 44
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140331
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1044025
Lengte
440
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
440 mm