conti_t1044010
CONTI T10 440 10 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1044010
 23,96 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 20.
  • Lengte: 440
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 440 mm
  • Aantal tanden: 44
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143325
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1044010
Lengte
440
Steek
10 mm
Breedte
10 mm
Nominale lengte
440 mm