conti_t1041020
CONTI T10 410 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1041020
 39,39 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 410
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 410 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140294
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1041020
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
410 mm