conti_t1037010
CONTI T10 370 10 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1037010
 22,01 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 370
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 370 mm
  • Aantal tanden: 37
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817150651
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1037010
Lengte
370
Steek
10 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
370 mm