conti_t1026032
CONTI T10 260 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T1026032
 53,26 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Lengte: 260
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 260 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143196
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T1026032
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
260 mm