conti_t10225025
CONTI T10 2250 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10225025
 225,76 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 2250
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 2250 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817198745
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10225025
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
2250 mm