conti_t10175025
CONTI T10 1750 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10175025
 151,08 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 1750
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1750 mm
  • Aantal tanden: 175
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141284
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10175025
Lengte
1750
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1750 mm