conti_t10dl161012
CONTI T10 1610 12 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL161012
 86,72 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 1610
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Aantal tanden: 161
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137768
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL161012
Lengte
1610
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1610 mm