conti_t10156012
CONTI T10 1560 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10156012
 66,55 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 1560
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1560 mm
  • Aantal tanden: 156
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143202
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10156012
Lengte
1560
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1560 mm