conti_t10142025
CONTI T10 1420 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10142025
 119,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 1420
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1420 mm
  • Aantal tanden: 142
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817141048
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10142025
Lengte
1420
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1420 mm