conti_t10140050
CONTI T10 1400 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10140050
 235,85 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 1400
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Aantal tanden: 140
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140942
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10140050
Lengte
1400
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1400 mm