conti_t10140020
CONTI T10 1400 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10140020
 94,34 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 1400
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1400 mm
  • Aantal tanden: 140
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138390
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10140020
Lengte
1400
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1400 mm