conti_t10135032
CONTI T10 1350 32 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10135032
 144,33 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 6.
  • Lengte: 1350
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1350 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140959
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10135032
Lengte
1350
Steek
10 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
1350 mm