conti_t10135020
CONTI T10 1350 20 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10135020
 90,23 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 1350
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1350 mm
  • Aantal tanden: 135
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142854
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10135020
Lengte
1350
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1350 mm