conti_t10dl132025
CONTI T10 1320 25 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL132025
 132,25 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 24.
  • Lengte: 1320
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1320 mm
  • Aantal tanden: 132
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138703
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL132025
Lengte
1320
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1320 mm