conti_t10130025
CONTI T10 1300 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10130025
 108,63 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 1300
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1300 mm
  • Aantal tanden: 130
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142090
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10130025
Lengte
1300
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1300 mm