conti_t10130012
CONTI T10 1300 12 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10130012
 56,88 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Lengte: 1300
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1300 mm
  • Aantal tanden: 130
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817137690
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10130012
Lengte
1300
Steek
10 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
1300 mm