conti_t10dl124025
CONTI T10 1240 25 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL124025
 125,84 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 24.
  • Lengte: 1240
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1240 mm
  • Aantal tanden: 124
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138680
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL124025
Lengte
1240
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1240 mm