conti_t10dl121050
CONTI T10 1210 50 DL 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10DL121050
 247,31 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 8 producten op voorraad.
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1210
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1210 mm
  • Aantal tanden: 121
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817138932
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10DL121050
Lengte
1210
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
1210 mm