conti_t10114025
CONTI T10 1140 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10114025
 100,42 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 36.
  • Lengte: 1140
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1140 mm
  • Aantal tanden: 114
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142069
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10114025
Lengte
1140
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1140 mm