conti_t10111050
CONTI T10 1110 50 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10111050
 197,87 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Lengte: 1110
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1110 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817143424
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10111050
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1110 mm