conti_t10108025
CONTI T10 1080 25 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10108025
 97,33 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 18/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Lengte: 1080
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1080 mm
  • Aantal tanden: 108
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817142649
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10108025
Lengte
1080
Steek
10 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
1080 mm