conti_t10108016
CONTI T10 1080 16 F 6/11 Conti Synchroflex tandriem - T10108016
 62,33 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Lengte: 1080
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1080 mm
  • Aantal tanden: 108
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817140669
  • Artikelnummer leverancier: CONTI T10108016
Lengte
1080
Steek
10 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
1080 mm