conti_std888050cxp
conti_std888050cxp_2
conti_std888050cxp
conti_std888050cxp_2
CONTI STD 880 S8M 50 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD888050CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 880
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 880 mm
  • Aantal tanden: 110
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055581
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD888050CXP
Lengte
880
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
880 mm