conti_std888020cxp
conti_std888020cxp_2
conti_std888020cxp
conti_std888020cxp_2
CONTI STD 880 S8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD888020CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 880
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 880 mm
  • Aantal tanden: 110
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055567
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD888020CXP
Lengte
880
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
880 mm