conti_std873620cxp
conti_std873620cxp_2
conti_std873620cxp
conti_std873620cxp_2
CONTI STD 736 S8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD873620CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 736
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 736 mm
  • Aantal tanden: 92
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817055161
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD873620CXP
Lengte
736
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
736 mm