conti_std868850cxa
conti_std868850cxa_2
conti_std868850cxa
conti_std868850cxa_2
CONTI STD 688 S8M 50 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - STD868850CXA
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 688
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 688 mm
  • Aantal tanden: 86
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817044981
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD868850CXA
Lengte
688
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
688 mm