conti_std865650cxp
conti_std865650cxp_2
conti_std865650cxp
conti_std865650cxp_2
CONTI STD 656 S8M 50 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD865650CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 656
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 656 mm
  • Aantal tanden: 82
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817054904
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD865650CXP
Lengte
656
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
656 mm