conti_std865620
conti_std865620_2
conti_std865620
conti_std865620_2
CONTI STD 656 S8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - STD865620
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 656
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 656 mm
  • Aantal tanden: 82
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817030199
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD865620
Lengte
656
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
656 mm