conti_std864020
conti_std864020_2
conti_std864020
conti_std864020_2
CONTI STD 640 S8M 20 Conti Synchrobelt tandriem - STD864020
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 640
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 640 mm
  • Aantal tanden: 80
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817030151
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD864020
Lengte
640
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
640 mm