conti_std856020cxp
conti_std856020cxp_2
conti_std856020cxp
conti_std856020cxp_2
CONTI STD 560 S8M 20 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - STD856020CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 560
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 560 mm
  • Aantal tanden: 70
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817054720
  • Artikelnummer leverancier: CONTI STD856020CXP
Lengte
560
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
560 mm